0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Republic of Korea K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
FC Seoul
Finished
۱۳:۳۰
Jeju United
۲
۱
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۰۰
Daejeon Citizen
۱
۱
Gangwon FC
Finished
۱۴:۰۰
  Brazil Serie A
EC Bahia
-
-
Cuiaba MT
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Cruzeiro MG
-
-
Bragantino Red Bull
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Japan J League
Consadole Sapporo
۱
۱
Vissel Kobe
Finished
۰۸:۳۰
FC Tokyo
۲
۰
Albirex Niigata
Finished
۱۳:۳۰
  World Friendly Club Matches
Fenerbahce SK
۴
۰
Racing Club Strasbourg
inprogress
۲۰:۰۰
SL Benfica
۱
۰
Celta de Vigo
inprogress
۲۱:۳۰
Feyenoord Rotterdam
۳
۱
Racing Genk
Finished
۱۴:۳۰
FC Luzern
۰
۰
VfB Stuttgart
Finished
۱۶:۳۰
PSV Eindhoven
۱
۱
Club Brugge KV
Finished
۱۴:۳۰
Panathinaikos
۱
۰
AEK Larnaca
inprogress
۲۱:۳۰
AZ Alkmaar
۸
۰
Excelsior Rotterdam
Finished
۱۵:۳۰
FC Lugano
۲
۰
AC Parma
inprogress
۲۰:۳۰
FC Schalke 04
۲
۲
Dynamo Kiev
Finished
۱۷:۳۰
FC PAOK Thessaloniki
۱
۲
SBV Vitesse
inprogress
۲۰:۳۰
Stevenage Borough
۲
۲
Watford FC
Finished
۱۷:۳۰
Zeleznicar Pancevo
۱
۳
Trabzonspor
Finished
۱۹:۰۰
BSC Young Boys Bern
۱
۳
FC Wil 1900
Finished
۱۹:۳۰
PFC Levski Sofia
۲
۲
Maccabi Netanya
inprogress
۲۰:۳۰
Gateshead
۲
۱
Sunderland
Finished
۱۹:۳۰
Brondby I.F.
۰
۰
Royal Antwerp FC
Finished
۱۴:۳۰
FC Zwolle
۱
۲
AC Horsens
Finished
۱۵:۳۰
SC Amiens
۰
۱
FC Chambly Thelle
Finished
۱۶:۳۰
MTK Budapest
۴
۳
Budapest Honved FC
Finished
۱۹:۳۰
FC Red Bull Salzburg
۲
۲
AC Sparta Praha
Finished
۱۷:۳۰
NK Olimpija Ljubljana
۱
۰
FC CSKA 1948
inprogress
۲۰:۳۰
OFK Belgrade
۲
۲
OFK Vrsac
inprogress
۲۰:۰۰
NK Varazdin
۱
۰
Campionii FC Arges
Finished
۱۲:۰۰
Servette Geneve FC
۱
۲
Etoile Carouge FC
Finished
۱۹:۳۰
MSK Zilina
۱
۵
SK Slavia Prague
Finished
۱۷:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۱
۱
Blekitni Stargard
Finished
۱۳:۳۰
Gillingham
۰
۰
Millwall
Finished
۱۵:۳۰
FC Slovacko
۴
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۸:۳۰
1. FC Koln
۳
۱
Kickers Offenbach
Finished
۱۵:۳۰
BSC Young Boys Bern
۱
۰
FC Aarau
Finished
۱۶:۳۰
Kryvbas Krivyi
۲
۲
Sabah FK
Finished
۲۰:۰۰
FC Liefering
۱
۰
Lommel United
inprogress
۲۰:۳۰
Sparta Rotterdam
۱
۱
ADO Den Haag
Finished
۱۵:۳۰
FC Groningen
۱
۰
FC Rot-Weiss Erfurt
Finished
۱۶:۳۰
NK Gorica
۳
۰
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۱:۳۰
FC Stade Lausanne Ouchy
۲
۲
FC Besa Biel/Bienne
Finished
۱۲:۳۰
Cardiff City FC
۳
۱
KV Kortrijk
Finished
۱۴:۳۰
FSV Hollenbach
۳
۱
SGV Freiberg
Finished
۱۶:۳۰
Telstar
۲
۲
Quick Boys
Finished
۱۹:۰۰
AS Monaco
۱
۱
Cercle Brugge KSV
Finished
۱۲:۰۰
Dynamo Ceske Budejovice
۴
۲
SV Ried
Finished
۱۹:۳۰
AC Dukla Praha
۲
۱
Slavia Prague B
Finished
۱۹:۳۰
VfB Lubeck
۲
۵
Hamburger SV
Finished
۱۸:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۶
۰
MSK Fomat Martin
Finished
۱۲:۳۰
FSV Zwickau
۱
۶
Hertha BSC Berlin
Finished
۱۶:۳۰
FC Nurnberg
۱
۱
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۷:۰۰
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۰
۰
Beroe Stara Zagora
Finished
۱۹:۳۰
York City FC
۱
۲
Sheffield United FC
Finished
۱۵:۰۰
Heracles Almelo
۱
۱
FC Verbroedering Dender EH
Finished
۱۵:۳۰
Ammanford AFC
۱
۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
Finished
۱۷:۰۰
FC Banik Ostrava
۳
۱
FC Dukla Banska Bystrica
Finished
۱۷:۳۰
SV Lafnitz
۲
۲
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۱۲:۰۰
FK Austria Wien
۱
۰
FC Trinity Zlín
Finished
۱۲:۳۰
Charlton Athletic FC
۳
۱
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۴:۳۰
VfB Stuttgart II
۱
۲
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۵:۳۰
Penzugyor
۱
۲
Hatvan
Finished
۱۱:۳۰
Arka Gdynia
۲
۲
Olimpia Grudziadz
Finished
۱۸:۳۰
Dunkerque
۰
۰
Feignies Aulnoye
Finished
۱۸:۳۰
Primorje Ajdovscina
۱
۲
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۹:۳۰
Komarom VSE
۱
۳
KFC Komarno
Finished
۱۱:۳۰
Unicov
۱
۲
Prostejov
Finished
۱۱:۴۵
Hobro
۱
۱
Aarhus Fremad
Finished
۱۳:۳۰
Leek Town
۰
۰
Buxton
Finished
۱۷:۳۰
SC Rheindorf Altach
۱
۰
Grasshopper Club Zurich
Finished
۱۹:۰۰
NK Domzale
۳
۱
ND Gorica
Finished
۱۹:۳۰
Kremser SC
۱
۰
SK Vorwarts Steyr
inprogress
۲۰:۳۰
Jaibos Tampico Madero
-
-
Alebrijes Oaxaca
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
TSV Kornburg
۰
۰
TSV 1896 Rain am Lech
Finished
۱۵:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۴
۱
Sparta Prague B
Finished
۱۶:۳۰
Harrogate Town
۲
۳
Huddersfield Town
Finished
۱۷:۳۰
Vyskov
۰
۰
Povazska Bystrica
Finished
۱۸:۳۰
Austria Klagenfurt
۱
۱
FC Koper
Finished
۱۸:۳۰
Lugano II
۱
۱
FC Collina d'Oro
Finished
۱۲:۳۰
Stabaek
۳
۳
Sogndal IL
Finished
۱۴:۳۰
SV Wacker Burghausen
۱
۱
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۳:۳۰
Chrobry Glogow
۲
۰
KKS 1925 Kalisz
Finished
۱۳:۳۰
AFC Sudbury
۰
۰
Felixstowe & Walton United FC
Finished
۱۴:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۱
۱
Barockstadt Fulda-Lehnerz
Finished
۱۵:۳۰
RKC Waalwijk
۲
۴
Oud-Heverlee Leuven
Finished
۱۶:۰۰
Warrington Town
۳
۰
Rochdale
Finished
۱۷:۳۰
Boldmere St Michaels
۳
۱
Rushall Olympic
Finished
۱۷:۳۰
Chesterfield
۰
۳
Nottingham Forest
Finished
۱۷:۳۰
FC Stadlau
۰
۴
Wiener Viktoria
Finished
۱۹:۳۰
Udinese Calcio
۳
۰
NK Bilje
inprogress
۲۰:۳۰
MKS Czarni Polaniec
۲
۳
Star Starachowice
Finished
۱۲:۰۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۳
۰
FK Inter Bratislava
Finished
۱۲:۰۰
SFC Opava
۱
۱
Trinec
Finished
۱۲:۳۰
Termalica BB Nieciecza
۲
۰
ZKS Stal Stalowa Wola
Finished
۱۲:۳۰
SC Paderborn 07 II
۲
۱
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۳:۳۰
Giessen Teutonia
۰
۱
SF Siegen 1899
Finished
۱۵:۰۰
BK Frem
۳
۰
BK Avarta
Finished
۱۵:۰۰
FC Vaduz
۰
۱
FC St. Gallen
Finished
۱۵:۳۰
Sporting Hasselt
۳
۱
Club Brugge II
Finished
۱۶:۳۰
Auchinleck Talbot FC
۲
۰
Tranent Juniors
Finished
۱۶:۳۰
Buckley Town
۱
۱
Newtown AFC
Finished
۱۷:۰۰
FC Eindhoven
۰
۱
Al-Rayyan
Finished
۱۷:۳۰
NEC Nijmegen
۱
۲
Standard Liege
Finished
۱۷:۳۰
EA Guingamp
۱
۲
Le Mans FC
Finished
۱۸:۳۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۵
۳
Legia Warsaw II
Finished
۱۲:۳۰
Olimpia Elblag
۱
۱
Elana Torun
Finished
۱۳:۳۰
LKS Lodz II
۰
۱
Slask Wroclaw II
Finished
۱۳:۳۰
1. FSV Mainz 05 II
۱
۳
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۵:۳۰
MFK Skalica
۰
۲
MFK Karvina
Finished
۱۶:۰۰
Cleethorpes Town
۰
۲
Grimsby Town
Finished
۱۶:۳۰
FC Rukh Lviv
۱
۳
NK Osijek
Finished
۱۶:۳۰
FC St. Pauli
۳
۱
Bremer SV
Finished
۱۷:۰۰
SC Paderborn 07
۵
۰
Birmingham City FC
Finished
۱۷:۳۰
Oldham Athletic
۱
۰
Stockport
Finished
۱۷:۳۰
Erzsebeti SMTK
۴
۱
Dorogi FC
Finished
۱۱:۳۰
Radomlje
۳
۳
Aluminij
Finished
۱۱:۳۰
Polonia Bytom
۲
۱
MKS Kluczbork
Finished
۱۲:۳۰
Aberystwyth Town FC
۰
۱
Llanelli AFC
Finished
۱۵:۰۰
Bonner SC
۱
۱
MSV Duisburg
Finished
۱۵:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
۱
۱
SV Grodig
Finished
۱۷:۳۰
Matador Puchov
۴
۰
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۷:۳۰
Northampton Town
۰
۳
Norwich City FC
Finished
۱۷:۳۰
SV Meerssen 1918
۰
۵
MVV Maastricht
Finished
۱۹:۳۰
BKV Elore
۲
۰
Kelen SC
Finished
۱۱:۳۰
GKS Wikielec
۳
۰
Stomil Olsztyn
Finished
۱۲:۳۰
KS Gornik Zabrze
۱
۰
FC Kosice
Finished
۱۲:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
۱
۱
SV Werder Bremen II
Finished
۱۴:۳۰
FC Den Bosch
۱
۰
PSV U21
Finished
۱۴:۳۰
Bangor
۱
۴
Linfield FC
Finished
۱۶:۳۰
FC Graffin Vlasim
۱
۱
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۷:۰۰
Farnborough FC
۳
۱
Sutton United FC
Finished
۱۷:۳۰
AFC Ajax
۲
۱
Glasgow Rangers FC
Finished
۱۷:۳۰
SV Kapfenberg
۱
۴
Grazer AK 1902
Finished
۱۸:۳۰
Neuchatel Xamax FC
۰
۳
Lausanne-Sports
Finished
۱۸:۳۰
Winterton Rangers
۰
۱
Scunthorpe United
Finished
۱۵:۳۰
Bayern Alzenau
۱
۴
FSV Frankfurt
Finished
۱۵:۳۰
Helsingborgs IF
۲
۰
Koge
Finished
۱۵:۳۰
Accrington Stanley
۱
۴
Wigan Athletic
Finished
۱۶:۳۰
Ratinger Spvg
۲
۱
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۱۶:۳۰
Aveley
۰
۰
Billericay Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Hearts Of Midlothian FC
۱
۲
Leyton Orient
Finished
۱۷:۳۰
Bath City
۰
۱
Bristol Rovers
Finished
۱۷:۳۰
SK Rapid Wien
۳
۲
Debreceni VSC
Finished
۱۸:۰۰
FC Astoria Walldorf
۱
۷
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۸:۳۰
GKS Belchatow
۲
۳
Skra Czestochowa
Finished
۱۱:۳۰
FC Utrecht Reserves
۳
۳
FC Oss / Top Oss
Finished
۱۲:۳۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۱
۱
Ujpest FC
Finished
۱۲:۳۰
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۳
۰
FA 2000
Finished
۱۳:۳۰
FC Dordrecht
۴
۲
Willem II Tilburg
Finished
۱۶:۰۰
RAAL La Louviere
۳
۲
Boulogne
Finished
۱۶:۰۰
1.FC Dynamo Dresden
۲
۱
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۱۶:۳۰
TSV Hartberg
۱
۱
FC Spartak Trnava
Finished
۱۶:۳۰
Trefelin
۰
۲
Haverfordwest County
Finished
۱۷:۰۰
MKS Cracovia Krakow
۰
۱
SK Sigma Olomouc
Finished
۱۷:۰۰
Tonbridge Angels FC
۱
۳
Chatham Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Haringey Borough
۲
۳
Cheshunt FC
Finished
۱۷:۳۰
Ware FC
۲
۳
Royston Town
Finished
۱۷:۳۰
SV Darmstadt 98
۵
۱
FC Swift Hesperange
Finished
۱۷:۳۰
SKN St. Polten
۰
۱
Ujpest FC
Finished
۱۷:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
۳
۰
Bron Radom
Finished
۱۸:۳۰
US St. Malo
-
-
Stade Rennes FC
Finished
۱۹:۳۰
SK Kladno
۲
۰
SK Benatky nad Jizerou
Finished
۱۱:۳۰
FK Usti nad Labem
۱
۴
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۲:۰۰
KSZO Ostrowiec
۱
۱
Siarka Tarnobrzeg
Finished
۱۲:۳۰
Jadran Dekani
۰
۱
MOL Fehervar FC
Finished
۱۳:۰۰
FC Tatabanya
۱
۱
Tiszakecskei LC
Finished
۱۴:۳۰
Turkgucu Munchen
۲
۰
SC Imst
Finished
۱۶:۳۰
Polonia Bytom
۴
۰
LKS Goczalkowice Zdroj
Finished
۱۶:۳۰
Chichester City FC
۱
۲
Worthing FC
Finished
۱۷:۳۰
Workington AFC
۰
۰
Carlisle United
Finished
۱۷:۳۰
Eastbourne Borough FC
۱
۱
Hashtag United FC
Finished
۱۷:۳۰
Maldon & Tiptree
۰
۲
Colchester United
Finished
۱۷:۳۰
AFC Hornchurch
۱
۵
Bromley
Finished
۱۷:۳۰
Brackley Town FC
۱
۱
Shrewsbury Town
Finished
۱۷:۳۰
Newcastle Town
۰
۵
Crewe Alexandra
Finished
۱۷:۳۰
Pogon Szczecin
۳
۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۷:۳۰
Mickleover Sports
۲
۲
Belper Town
Finished
۱۷:۳۰
KKS Lech Poznan
۰
۲
FK Teplice
Finished
۱۷:۳۰
FC Einheit Rudolstadt
۰
۳
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۸:۰۰
Karlsruher SC
۱
۰
HNK Rijeka
Finished
۱۸:۳۰
Panetolikos FC
۰
۲
Levadiakos
Finished
۱۹:۰۰
MSK Tesla Stropkov
۰
۳
FK Humenne
Finished
۱۰:۳۰
CS Dacia Mioveni
۰
۰
Viitorul Targu Jiu
Finished
۱۱:۰۰
UFC SV Hallwang
۰
۰
Hallein
Cancelled
۱۲:۰۰
FC Pisek
۰
۳
FK Pribram
Finished
۱۲:۰۰
FK Teplice B
۱
۱
FK Admira Praha
Finished
۱۲:۰۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۲
۱
FC Slovan Rosice
Finished
۱۲:۳۰
NK Nafta Lendava
۳
۳
Zalaegerszegi TE
Finished
۱۲:۳۰
Gyirmot
۰
۱
Bicskei TC
Finished
۱۲:۳۰
FK Hodonín
۱
۳
SK Slovan Bratislava B
Finished
۱۲:۳۰
SK Sturm Graz
۳
۱
FC Midtjylland
Finished
۱۳:۰۰
Rekord Bielsko-Biala
۲
۰
TS Wisla Krakow
Finished
۱۳:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
-
-
SV Werder Bremen
Cancelled
۱۴:۳۰
AaB Aalborg
۱
۴
Viborg FF
Finished
۱۵:۰۰
BW Hohen Neuendorf
۰
۱
Lichtenberg 47
Finished
۱۵:۰۰
IK Oddevold
۴
۱
Orgryte IS
Finished
۱۵:۳۰
TSV Schwaben Augsburg
۰
۳
FC Augsburg
Finished
۱۵:۳۰
Sportfreunde Baumberg
۲
۰
SG Unterrath
Finished
۱۵:۳۰
FC Hansa Rostock
۱
۳
Randers FC
Finished
۱۶:۰۰
Mossley
۰
۱
Halifax Town
Finished
۱۶:۳۰
Armagh City
۱
۳
Dungannon Swifts
Finished
۱۶:۳۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
۱
۴
SV Babelsberg 03
Finished
۱۶:۳۰
Basingstoke Town LFC
۲
۱
Brighton and Hove Albion
Finished
۱۶:۳۰
Binfield
۰
۷
Maidenhead United
Finished
۱۷:۳۰
Ashford Town (Middx) LFC
۵
۲
Hampton & Richmond Borough
Finished
۱۷:۳۰
Macclesfield FC
۲
۰
Blackburn Rovers U21
Finished
۱۷:۳۰
Witton Albion
۱
۳
Radcliffe Borough
Finished
۱۷:۳۰
FK Kaluga
۲
۲
FK Dinamo Bryansk
Finished
۱۷:۳۰
FC United of Manchester
۰
۳
Barrow FC
Finished
۱۷:۳۰
Macva Sabac
۰
۰
Radnicki Sremska Mitrovica
Finished
۱۸:۰۰
FK Lokomotiv Moscow
۳
۴
FK Rubin Kazan
Finished
۱۸:۰۰
NK Emmi Bistrica
۰
۳
Campionii FC Arges
Finished
۱۸:۳۰
Tekstilac Odzaci
۱
۱
IMT Novi Belgrade
Finished
۱۹:۳۰
TSV Steinbach
۰
۰
Eintracht Hohkeppel
Finished
۱۹:۳۰
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
۲
۱
PFC Litex Lovech
Finished
۱۹:۳۰
FK Indjija
۰
۰
FK Smederevo
Finished
۱۹:۳۰
FK Fakel Voronezh
۱
۱
FC Rostov
Finished
۱۹:۳۰
FK Sloboda Uzice
۱
۰
Mladost Novi Sad
inprogress
۲۰:۰۰
CSKA Moscow
۲
۲
FK Akhmat Grozny
inprogress
۲۰:۰۰
PFC Cherno More Varna
۲
۰
Dobrudzha Dobrich
inprogress
۲۰:۱۵
PFC Lokomotiv Sofia
۰
۰
PFC Montana 1921
inprogress
۲۰:۳۰
  China Super League
Shanghai Shenhua
۳
۲
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۳۰
Shandong Luneng Taishan FC
۱
۱
Qingdao Hainiu
Finished
۱۵:۰۵
Qingdao West Coast FC
-
-
Zhejiang Professional FC
Finished
۱۰:۰۰
Meizhou Hakka
۲
۱
Nantong Zhiyun
Finished
۱۵:۰۵
Shenzhen Peng FC
۰
۰
Henan FC
Finished
۱۵:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Independiente Petrolero
۰
۰
Guabira Santa Cruz
Finished
۰۱:۳۰
Always Ready
۱
۱
Real Tomayapo
Finished
۰۳:۳۰
San Antonio Bulo Bulo
-
-
Oriente Petrolero
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Russia Super Cup
FK Zenit St. Petersburg
۳
۰
FK Krasnodar
inprogress
۲۱:۰۰
  Brazil Serie B
Botafogo SP
۰
۱
Amazonas FC
Finished
۰۳:۳۰
AA Ponte Preta
۴
۲
Mirassol FC
Finished
۰۱:۳۰
Paysandu
۲
۱
Ceara SC CE
Finished
۰۴:۰۰
Novorizontino SP
-
-
Guarani FC De Campinas
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Sport Club do Recife
-
-
America Mineiro MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Norway Eliteserien
Sandefjord
۲
۱
FK Bodo Glimt
Finished
۱۸:۳۰
Fredrikstad FK
۰
۰
Molde FK
Finished
۱۸:۳۰
SK Brann Bergen
۰
۰
FK Haugesund
inprogress
۲۰:۴۵
Viking Stavanger
۲
۰
Kristiansund BK
Finished
۱۸:۳۰
Odds Ballklubb
۱
۲
Ham-Kam
Finished
۱۸:۳۰
Tromso IL
-
-
KFUM Oslo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Lillestrom SK
۳
۱
Stromsgodset IF
Finished
۱۸:۳۰
  United States USL Championship
Hartford Athletic
۲
۲
Charleston Battery
Finished
۰۳:۰۰
El Paso Locomotive FC
۰
۲
Las Vegas Lights
Finished
۰۴:۳۰
Detroit City FC
-
-
Memphis 901 FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Romania Liga I
FCSB
-
-
Universitatea Cluj
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC UTA Arad
۱
۱
Rapid Bucuresti
Finished
۱۹:۴۵
Sepsi Sfantu Gheorghe
۱
۰
Politehnica Iasi
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico LIGA MX
CF Atlas Guadalajara
۱
۱
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۶:۳۵
Mazatlan FC
۲
۲
San Luis
Finished
۰۶:۳۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۴
۲
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۶:۳۰
Club America
۳
۱
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NPL South Australia
North Eastern Metro Stars
۰
۰
Para Hills Knights
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide City
۰
۲
Modbury Jets
Finished
۱۱:۰۰
White City Beograd
۳
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide Comets
۳
۳
Campbelltown City
Finished
۱۳:۱۵
Adelaide Olympic
۴
۱
Croydon Kings
Finished
۱۲:۰۰
South Adelaide
۲
۴
Adelaide United U23
Finished
۰۹:۰۰
South Adelaide
۲
۴
Adelaide United FC
Finished
۰۹:۰۰
  Egypt Premier League
National Bank
۰
۰
Smouha
inprogress
۲۱:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Auckland City
۱
۰
East Coast Bays
Finished
۰۶:۳۰
Melville United
۱
۲
West Coast Rangers
Finished
۰۶:۳۰
Birkenhead United
۱
۲
Eastern Suburbs Auckland AFC
Finished
۰۹:۰۰
Tauranga City United
۱
۲
Bay Olympic
Finished
۰۶:۳۰
Hamilton Wanderers AFC
۳
۳
Manurewa AFC
Finished
۰۶:۳۰
Auckland United FC
۰
۲
Western Springs AFC
Finished
۰۶:۳۰
  Chile Segunda Division
CSD San Antonio Unido
۳
۲
Concon National
Finished
۰۰:۳۰
Provincial Ovalle
۱
۲
Puerto Montt
Finished
۱۹:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al-Najaf
۲
۰
Al Minaa
inprogress
۲۰:۰۰
Al Talaba FC
۱
۱
Zakho
inprogress
۲۰:۰۰
Amanat Baghdad SC
۲
۲
Al Naft
Finished
۱۷:۳۰
Naft Al-Basra SC
۲
۰
Al Kahraba Club
Finished
۱۷:۳۰
Karbala FC
۱
۱
Al Qasim SC
Finished
۱۷:۳۰
  Japan J3 League
Omiya Ardija
۱
۰
Kamatamare Sanuki
Finished
۱۳:۳۰
Nagano Parceiro
۰
۰
Grulla Morioka
Finished
۱۲:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۱
۰
Gainare Tottori
Finished
۱۲:۳۰
SC Sagamihara
۱
۰
Azul Claro Numazu
Finished
۱۲:۳۰
Kataller Toyama
۳
۰
F.C. Ryukyu
Finished
۱۲:۳۰
FC Gifu
۱
۱
Nara Club
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama S.C.C
۲
۱
Fukushima United FC
Finished
۱۲:۳۰
  World Friendly International Matches Women
Paraguay (W)
۱
۴
Chile (W)
Finished
۰۱:۳۰
Botswana (W)
۰
۰
Tanzania (W)
Finished
۱۹:۳۰
USA (W)
-
-
Mexico (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Japan (W)
۴
۰
Ghana (W)
Finished
۰۹:۵۰
New Zealand (W)
۱
۱
Zambia (W)
Finished
۱۶:۳۰
Argentina (W)
۱
۱
Uruguay (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
EC Juventude
-
-
Internacional RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Japan J2 League
Kagoshima United
۱
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۱۳:۳۰
Fujieda MYFC
۰
۱
Ehime FC
Finished
۱۳:۳۰
  United States USL League Two
Ann Arbor
۱
۰
Lansing City
Finished
۰۲:۳۰
Wake FC
۱
۱
West Virginia United
Finished
۰۲:۳۰
Brave SC
۳
۱
Inter Gainesville
Finished
۰۲:۳۰
BALLARD FC
۱
۰
United Pdx
Finished
۰۵:۳۰
Minneapolis City SC ESL2
۲
۱
Thunder Bay Chill
inprogress
۰۳:۳۰
West Seattle Junction
۲
۲
Midlakes United
Finished
۰۵:۳۰
Lane United FC
۳
۲
FC Olympia
Finished
۰۵:۳۰
A.C. Connecticut
-
-
Pathfinder FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Union Macomb
۱
۱
Oakland FC
Finished
۰۱:۳۰
Arizona Arsenal SC
۳
۳
Coachella FC
Finished
۰۴:۳۰
  Malaysia Super League
Pahang
۰
۲
Negeri Sembilan
Finished
۱۳:۰۰
Sabah FC
۱
۳
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۵:۴۵
Perak
۰
۲
Penang FC
Finished
۱۶:۳۰
  Peru Liga 1 - Clasura
Deportivo Garcilaso
۱
۰
Utc de Cajamarca
Finished
۰۳:۳۰
Comerciantes Unidos
۱
۰
Cienciano Cusco
inprogress
۲۱:۳۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Conaree United
۱
۱
Garden Hotspurs FC
Finished
۰۳:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Cheonan City
۱
۲
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۰۰
Cheongju City FC
۲
۱
Ansan Greeners
Finished
۱۴:۰۰
Jeonnam Dragons
۳
۲
Chungnam Asan
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Serie D
Serra FC ES
۱
۲
Nova Iguacu FC
Finished
۰۲:۳۰
Santa Cruz de Natal
۱
۱
Iguatu CE
inprogress
۲۱:۳۰
Inter de Limeira
-
-
Costa Rica EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Portuguesa RJ
-
-
Real Noroeste Capixaba FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Ipora EC
۰
۰
Real Brasilia
inprogress
۲۱:۳۰
FC Atletico Cearense
-
-
America RN (Rio Grande do Norte)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
River AC
-
-
Maranhao MA
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Patrocinense
-
-
Santo Andre
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sergipe SE
-
-
EC Jacuipense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Waterside Karori
۲
۴
Western Suburbs
Finished
۰۴:۰۰
Petone
۰
۹
Miramar Rangers
Finished
۰۶:۳۰
Wellington Olympic
۸
۰
Stop Out Sports Club
Finished
۰۷:۱۵
  Republic of Korea K3 League
Gimhae City
۵
۰
Daegu FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Paju Citizen FC
۱
۲
Changwon City
Finished
۱۳:۳۰
Gangneung City
۲
۱
Busan Transport Corp
Finished
۱۳:۳۰
  Uruguay Primera Division
Danubio
۰
۰
Club Nacional de Montevideo
inprogress
۲۱:۳۰
Rampla Juniors
۳
۲
Liverpool FC Montevideo
Finished
۱۹:۰۰
Deportivo Maldonado
۱
۱
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
  Latvia Latvia Cup
Rigas Futbola Skola
۰
۱
BFC Daugava Daugavpils
inprogress
۲۰:۳۰
JDFS Alberts
۱
۲
AFA Olaine
Finished
۱۹:۳۰
Beitar/Riga Mariners
۰
۴
FS Metta/Lu
Finished
۱۸:۳۰
Marupe
۱
۴
FK Auda
Finished
۱۸:۳۰
FK Ventspils
۰
۳
Riga FC
Finished
۱۹:۳۰
  Iceland 2. Deild
Volsungur
۱
۰
Vikingur Olafsvik
Finished
۱۹:۳۰
Throttur Vogum
۲
۳
Knattspyrnufelag Austfjarda
Finished
۱۷:۳۰
Hottur/Huginn
۱
۳
Haukar Hafnarfjordur
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Carioca 2
Marica RJ
۰
۰
Resende FC
inprogress
۲۱:۱۵
AD Cabofriense
۰
۱
Duque de Caxias
inprogress
۲۱:۱۵
Olaria AC
۱
۰
CEAC Araruama RJ
inprogress
۲۱:۱۵
FC Petropolis Goncalense
۰
۰
Artsul Futebol Clube
inprogress
۲۱:۱۵
  Australia NPL Victoria
Green Gully Cavaliers SC
۰
۱
South Melbourne FC
Finished
۰۶:۳۰
Manningham United Blues
۳
۳
Moreland City FC
Finished
۰۸:۳۰
Avondale FC
۳
۳
Oakleigh Cannons
Finished
۰۸:۳۰
Dandenong Thunder SC
۳
۱
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۱۲:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
Lahden Reipas
۱
۱
Pepo Lappeenranta
Finished
۱۸:۳۰
Myllykosken Pallo -47
۲
۱
Atlantis H II
Finished
۱۶:۳۰
NJS
۱
۱
GrIFK Grankulla
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia Meistriliiga
JK Trans Narva
۲
۲
JK Nomme Kalju
Finished
۱۷:۳۰
Parnu JK Vaprus
۲
۰
JK Nomme United
Finished
۱۵:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Apia Leichhardt Tigers
۱
۱
Wollongong Wolves FC
Finished
۱۱:۰۰
Sydney Olympic FC
۱
۲
Central Coast Mariners Youth
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC
۰
۲
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۱:۳۰
St. George Saints
۰
۲
NWS Spirit FC
Finished
۱۲:۳۰
Marconi Stallions
۲
۱
St George City FA
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL ACT
Monaro Panthers FC
۰
۰
Yoogali SC
Finished
۱۱:۱۵
Canberra Olympic
۰
۳
Gungahlin United FC
Finished
۰۸:۳۰
  Gambia Division 2
Gambian Dutch Lions
۲
۱
Elite United
Finished
۱۹:۳۰
  Chile Copa Chile
Union Espanola
۰
۵
Magallanes
inprogress
۲۰:۰۰
Cobreloa Calama
۰
۲
Deportes Iquique
Finished
۰۳:۳۰
  Malaysia Liga A1
Machan FC
۲
۰
Kuala Lumpur Rovers
Finished
۱۱:۴۵
Imigresen FC
۳
۱
Putrajaya Athletic FC
Finished
۱۲:۱۵
Melaka United
۳
۱
Harini KS FC
Finished
۱۶:۱۵
  Scotland League Cup
Queen of the South
۰
۳
Aberdeen FC
Finished
۱۹:۴۵
Annan Athletic
۱
۰
Inverness Caledonian Thistle
Finished
۱۷:۳۰
East Fife
۳
۰
Greenock Morton
Finished
۱۷:۳۰
Partick Thistle
۳
۲
Montrose
Finished
۱۷:۳۰
Brechin City
۱
۲
St. Johnstone
Finished
۱۷:۳۰
Falkirk FC
۲
۰
Dundee United FC
Finished
۱۷:۳۰
Stranraer
۱
۳
Ross County
Finished
۱۷:۳۰
Spartans FC
۰
۳
Dunfermline
Finished
۱۷:۳۰
Peterhead
۰
۵
Queen's Park
Finished
۱۷:۳۰
Dumbarton
۱
۱
East Kilbride
Finished
۱۷:۳۰
Motherwell
۳
۰
FC Edinburgh
Finished
۱۷:۳۰
Stenhousemuir
۴
۰
Buckie Thistle
Finished
۱۷:۳۰
Forfar Athletic
۰
۲
FC Livingston
Finished
۱۷:۳۰
Bonnyrigg Rose
۱
۷
Dundee FC
Finished
۱۷:۳۰
Stirling Albion
۰
۳
Raith Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Elgin City
۰
۵
Hibernian FC
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico U23 League
Club Tijuana U23
۱
۰
Chivas Guadalajara U23
Finished
۰۳:۱۵
Club Necaxa U23
۰
۳
Puebla U23
Finished
۱۸:۳۰
Monterrey U23
۱
۲
Cruz Azul U23
Finished
۱۸:۳۰
Santos Laguna U23
۰
۱
Unam Pumas U23
inprogress
۲۰:۳۰
Club Leon U23
۱
۱
Pachuca U23
Finished
۱۸:۳۰
Toluca U23
۱
۱
Juarez FC U23
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Fremantle City FC
۲
۲
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Perth RedStar FC
۳
۲
Bayswater City
Finished
۱۰:۳۰
Floreat Athena
۲
۰
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۱
۶
Kingsway Olympic
Finished
۱۰:۳۰
Armadale
۲
۰
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
Balcatta
۰
۵
Perth
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Lambton Jaffas FC
۲
۱
Charlestown Azzurri
Finished
۰۸:۰۰
Lake Macquarie City FC
۲
۷
Cooks Hill United
Finished
۰۹:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۰
۴
Edgeworth Eagles
Finished
۰۸:۰۰
Maitland
۱
۴
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۰۰
  Australia Tasmania National Premier League U21
Launceston City U21
۴
۲
South Hobart U21
Finished
۰۸:۰۰
Clarence Zebras U21
۵
۱
Riverside Olympic U21
Finished
۰۵:۴۵
Glenorchy Knights U21
۰
۱۲
Devonport City U21
Finished
۰۷:۴۵
  Australia Victoria Premier League 1
Caroline Springs George Cross
۱
۰
Preston Lions
Finished
۱۱:۰۰
Melbourne City 2
۳
۱
Northcote City
Finished
۰۸:۳۰
North Geelong Warriors
۲
۳
Bentleigh Greens SC
Finished
۰۸:۳۰
Eastern Lions
۰
۲
Kingston City
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Peninsula Power (W)
۱
۱
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۱:۳۰
Robina City FC (W)
۲
۲
SWQ Thunder (W)
Finished
۰۸:۱۵
Eastern Suburbs (W)
۳
۰
Brisbane City (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Finland Ykkosliiga
FC TPS Turku
۲
۳
SalPa Salo
Finished
۱۶:۳۰
SJK Akatemia
۳
۰
PK-35 Helsinki
Finished
۱۶:۳۰
  Dominica Premier League
Promex Harlem United SC
۳
۱
Mahaut Soca Strikers
Finished
۰۲:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Encarnacion FC
۵
۱
Atletico Colegiales
Finished
۰۳:۰۰
Deportivo Recoleta
۲
۰
Club Sportivo Carapegua
Finished
۱۷:۳۰
Guairena FC
۲
۱
Independiente FBC
Finished
۱۷:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Western Strikers Reserves
۱
۲
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۴۵
West Adelaide Reserves
۵
۱
Sturt Lions Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Fulham United Reserves
۲
۲
Adelaide Victory Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Vipers Reserves
۴
۷
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۷:۱۵
West Torrens Birkalla Reserves
۳
۰
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Salisbury Utd Reserves
۱
۴
Cumberland United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
  Australia NPL Victoria Women
Calder Utd SC (W)
۲
۱
Boroondara Carey Eagles (W)
Finished
۰۸:۳۰
South Melbourne (W)
۱
۲
Heidelberg United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۲
۳
Alamein FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Bentleigh Greens SC (W)
۱
۷
Preston Lions (W)
Finished
۰۹:۳۰
Emerging Jets (W)
۱
۳
Bulleen Lions (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Western Australia U20
Armadale U20
۲
۳
Western Knights U20
Finished
۰۸:۳۰
Floreat Athena U20
۲
۱
Inglewood United U20
Finished
۰۸:۳۰
Fremantle City FC U20
۱
۲
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth RedStar U20
۱
۲
Bayswater City U20
Finished
۰۸:۳۰
Balcatta U20
۱
۵
Perth U20
Finished
۰۸:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
SexyPoxyt
۲
۳
Inter Turku II
Finished
۱۶:۳۰
Ilves II
۲
۱
FC Honka
Finished
۱۹:۰۰
HJS Akatemia
۲
۰
Tampere United
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Allsvenskan
IK Sirius FK
۳
۱
GAIS
Finished
۱۹:۰۰
Mjallby AIF
۲
۱
Malmo FF
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Serie C
Botafogo PB
-
-
AD Confianca SE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Athletic Club MG
-
-
Londrina EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Tallinna JK Legion
۲
۱
JK Tulevik Viljandi
Finished
۱۵:۳۰
FC Kuressaare II
۳
۲
Johvi FC Phoenix
Finished
۱۵:۳۰
  Africa CECAFA Club Cup
Al-Hilal Omdurman
۵
۰
Red Arrows
Finished
۱۸:۳۰
Gor Mahia
۰
۰
AS Ali Sabieh (ASAS)
inprogress
۲۱:۳۰
  Estonia Esiliiga
Harju Jalgpallikool
۳
۳
JK Tallinna Kalev II
Finished
۱۵:۳۰
Viimsi JK
۲
۴
Tartu JK Welco
Finished
۱۳:۰۰
Paide Linnameeskond II
۳
۱
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۵:۳۰
Tabasalu Charma
۲
۲
FC Elva
Finished
۱۵:۳۰
FC Flora Tallinn II
۰
۴
FC Tallinn
Finished
۱۵:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Pyeongchang United
۲
۰
Dangjin Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
Namyangju Citizen
۱
۱
Seoul United FC
Finished
۱۳:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۳
۰
Geoje Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women
Adelaide Comets (W)
۱
۶
West Adelaide (W)
Finished
۱۱:۰۰
  Australia NPL Queensland
Redlands United
۰
۰
Gold Coast United
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
۱
۰
Brisbane City
Finished
۱۱:۴۵
Queensland Lions SC
۱
۲
Moreton City Excelsior FC
Finished
۱۲:۳۰
Rochedale Rovers
۰
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۱:۴۵
  Uruguay Segunda Division
Uruguay Montevideo
۰
۰
Sud America
Finished
۱۶:۳۰
Plaza Colonia
۰
۰
Juventud Piedras
inprogress
۲۱:۳۰
Club Oriental
۰
۰
Cerrito CS
inprogress
۲۱:۳۰
  Iceland 1. Deild
Afturelding Mosfellsbaer
۰
۳
Thor Akureyri
Finished
۱۹:۳۰
Dalvik/Reynir
۰
۰
UMF Njardvik
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
SJK Akatemia II
۱
۲
Jakobstads Bollklubb
Finished
۱۹:۳۰
GBK Kokkola
۳
۲
Narpes Kraft
Finished
۱۶:۳۰
OTP
۶
۲
OPS Oulu
Finished
۱۹:۳۰
Kuopion Elo 1919
۰
۲
TP 47 Tornio
Finished
۱۶:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Deportivo Municipal (W)
۱
۱
Universidad Cesar Vallejo (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Singapore Premier League
Balestier Khalsa FC
۲
۴
Lion City Sailors FC
Finished
۱۳:۳۰
Tampines Rovers FC
۳
۰
Brunei Dpmm FC
Finished
۱۳:۳۰
  Japan Regional League
Vertfee Yaita
۱
۲
Vonds Ichihara
Finished
۱۱:۳۰
Cento Cuore Harima
۱
۱
Porvenir Asuka
Finished
۱۳:۰۰
Tokyo International Unversity FC
۳
۲
Toho Titanium
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Magic United TFA
۴
۱
Samford Rangers FC
Finished
۰۹:۳۰
Souths United
۲
۱
Pine Hills
Finished
۱۱:۳۰
Holland Park Hawks
۲
۲
North Star
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Manningham Utd Blues U23
۴
۳
Moreland City U23
Finished
۰۶:۱۵
Green Gully U23
۴
۳
South Melbourne U23
Finished
۰۹:۰۰
Avondale U23
۱
۲
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۵:۳۰
Dandenong Thunder U23
۵
۱
Port Melbourne U23
Finished
۱۰:۰۰
  Japan Japan Football League
Okinawa SV
۳
۱
Criacao Shinjuku
Finished
۰۹:۳۰
Tochigi City
۱
۰
Reilac Shiga
Finished
۱۲:۳۰
Veertien Mie
۰
۱
Kochi United SC
Finished
۱۲:۳۰
  China Jia League
Heilongjiang Ice City FC
۰
۰
Chongqing Tongliang Long
Finished
۱۱:۳۰
Dalian Young Boy FC
۲
۰
Suzhou Dongwu
Finished
۱۴:۳۰
Shanghai Jiading Huilong F.C.
۳
۱
Jiangxi Lushan F.C.
Finished
۱۵:۰۰
Nanjing Fengfan
۰
۲
Yunnan Yukun FC
Finished
۱۵:۰۰
  Australia Queensland Premier League
Ipswich FC
۱
۱
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۱:۳۰
Capalaba
۱
۴
Broadbeach United
Finished
۱۱:۴۵
Brisbane Strikers
۱
۰
Mitchelton FC
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
North Brisbane
۳
۲
Springfield United
Finished
۱۱:۳۰
Western Spirit
۲
۱
North Pine
Finished
۱۰:۴۵
Acacia Ridge
۰
۴
Newmarket
Finished
۱۱:۳۰
  Argentina U20 Championship
Boca Juniors U20
۱
۱
River Plate U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Huracan U20
۰
۱
Independiente Rivadavia U20
Finished
۱۵:۳۰
Rosario Central U20
۰
۱
Lanus U20
Finished
۱۵:۳۰
Defensa y Justicia U20
۲
۲
CA Platense U20
Finished
۱۵:۳۰
Union de Santa Fe U20
۱
۴
Velez Sarsfield U20
Finished
۱۵:۳۰
Banfield U20
۰
۱
Gimnasia LP U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Tigre U20
۱
۳
CA Independiente U20
Finished
۱۵:۳۰
Argentinos Jrs U20
۵
۰
Atletico Tucuman U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Talleres de Cordoba U20
۲
۰
Barracas Central U20
Finished
۱۵:۳۰
Racing Club U20
۱
۱
Godoy Cruz U20
Finished
۱۵:۳۰
Central Cordoba SE U20
۴
۳
San Lorenzo U20
Finished
۱۵:۳۰
Instituto AC Cordoba U20
۱
۰
Newell's Old Boys U20
Finished
۱۵:۳۰
Sarmiento U20
۳
۰
Deportivo Riestra U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Tigre U20
-
-
CA Independiente Avellaneda U20
Finished
۱۵:۳۰
Estudiantes LP U20
۳
۰
Belgrano U20
Finished
۱۵:۳۰
Banfield U20
۰
۱
Gimnasia y Esgrima La Plata U20
Finished
۱۵:۳۰
  Lithuania II Lyga
FK Sveikata Kybartai
۱
۲
Dainava II
Finished
۱۳:۳۰
Suduva Marijampole II
۵
۰
FK Dziugas Telsiai II
Finished
۱۴:۳۰
FK Silute
-
-
FK Neptunas Klaipeda II
Finished
۱۲:۳۰
Lietava Jonava
۱
۴
FK Sirvena
Finished
۱۳:۳۰
Suduva Marijampole II
۵
۰
FC Dziugas B
Finished
۱۴:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Atlantico Puerto Plata FC
۰
۱
Universidad O&M FC
Interrupted
۲۳:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Gremio RS U20
۱
۱
Corinthians U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Mjoendalen 2
۳
۰
Oppsal
Finished
۱۵:۳۰
Sarpsborg 08 2
۱
۱
Ullern
Finished
۱۵:۳۰
Flint
۲
۳
Nordstrand
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
Launceston United (W)
۲
۲
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۵:۳۰
Glenorchy Knights (W)
۰
۶
Devonport Strikers (W)
Finished
۰۵:۳۰
Taroona (W)
۳
۰
Riverside Olympic SC (W)
Finished
۰۸:۰۰
  China League 2
Hunan Xiangtao
۲
۲
Haikou Mingcheng
Finished
۱۳:۰۰
Beijing Institute of Technology FC
۱
۲
Taian Tiankuang
Finished
۱۱:۳۰
Guangdong GZ-Power
۲
۱
Ganzhou Ruishi
Finished
۱۲:۳۰
Rizhao Yuqi
۱
۰
Hubei Istar F.C.
Finished
۱۵:۰۰
Shaanxi Union FC
۱
۲
Langfang City of Glory
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Tasmania
Launceston City
۴
۲
South Hobart
Finished
۱۰:۱۵
Clarence Zebras
۱
۲
Riverside Olympic
Finished
۰۸:۰۰
Glenorchy Knights
۴
۰
Devonport City
Finished
۱۰:۰۰
Launceston United
۰
۶
Kingborough Lions
Finished
۱۰:۰۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Lake Macquarie City Reserves
۲
۴
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۷:۳۰
Maitland FC Reserves
۳
۶
Broadmeadow Magic FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Lambton Jaffas FC Reserves
۱
۵
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Adamstown Rosebud Reserves
۱
۳
Edgeworth Eagles FC Reserves
Finished
۱۰:۰۰
  New Zealand Southern Premier League
Cashmere Technical
۰
۲
Coastal Spirit
Finished
۰۶:۱۵
Ferrymead Bays
۳
۲
Dunedin City Royals
Finished
۰۵:۳۰
Nomads United
۲
۰
FC Twenty 11
Finished
۰۶:۱۵
  Australia Western Australia State League 1
Rockingham City
۲
۳
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
Kingsley Westside FC
۳
۳
Joondalup United
Finished
۱۳:۳۰
UWA Nedlands
۲
۰
Dianella White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
Murdoch University Melville
۲
۱
Cockburn City
Finished
۱۰:۳۰
Gwelup Croatia SC
۰
۴
Sorrento SC
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC
۳
۱
Mandurah City
Finished
۱۰:۳۰
  Brazil Carioca U20
Nova Iguacu U20
۴
۱
Boavista RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Vasco da Gama U20
۱
۱
Bangu U20
Finished
۱۶:۳۰
Flamengo RJ U20
۳
۲
Botafogo RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Fluminense RJ U20
۳
۱
Atletica Portuguesa RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Volta Redonda U20
۰
۱
Madureira RJ U20
inprogress
۲۱:۱۵
  Australia NPL New South Wales U20
St George Saints U20
۱
۱
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Northern Tigers U20
۲
۱
Inter Lions U20
Finished
۱۰:۰۰
SD Raiders U20
۵
۰
Blacktown Spartans U20
Finished
۱۰:۳۰
Marconi Stallions U20
۲
۰
St George City FA U20
Finished
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers U20
۱
۰
Dulwich Hill U20
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۰
۳
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۲:۳۰
Rydalmere Lions U20
۲
۲
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۲:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۲
۰
Wollongong Wolves FC U20
Finished
۱۳:۰۰
Macarthur Rams U20
۰
۱
UNSW Sydney FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Hakoah Sydney City East U20
۹
۱
Nepean FC U20
Finished
۱۲:۰۰
Hills United FC U20
۰
۰
Sutherland Sharks U20
Cancelled
۱۰:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
WDSC Wolves U23
۰
۲
Brisbane City U23
Finished
۰۹:۳۰
Rochedale Rovers U23
۲
۱
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۹:۳۰
Queensland Lions U23
۰
۳
Moreton City Excelsior U23
Finished
۱۰:۱۵
  Australia South Australia Premier League Reserves
White City Reserves
۲
۱
Adelaide Croatia Raiders Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Adelaide City Reserves
۴
۰
Modbury Jets Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Adelaide Olympic FC Reserves
۰
۳
Croydon Kings Reserves
Finished
۰۹:۴۵
Adelaide Comets Reserves
۰
۴
Campbelltown Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Metro Stars Reserves
۲
۲
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۸:۴۵
  Australia Capital Territory NPL 2
Brindabella Blues FC
۱
۱
Canberra Juventus
Finished
۰۸:۳۰
Australian National University FC
۳
۲
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۷:۴۵
West Canberra Wanderers FC
۱
۶
Belconnen United
Finished
۰۶:۳۰
Canberra White Eagles FC
۰
۰
Queanbeyan City FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
Murdoch University Melville FC Reserves
۱
۲
Cockburn City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Kingsley Westside Reserves
۳
۰
Joondalup United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Rockingham City FC Reserves
۴
۲
Gosnells City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Subiaco Reserves
۴
۲
Mandurah City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
UWA-Nedlands FC Reserves
۴
۱
Dianella White Eagles Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Gwelup Croatia SC Reserves
۱
۲
Sorrento FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Myanmar National League
Ispe FC
۵
۱
Rakhine United
Finished
۱۳:۰۰
Yangon United
۵
۰
Myawady
Finished
۱۲:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
Grotta (W)
۳
۲
IA Akranes (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Deportivo Moron
۱
۰
CA Chaco For Ever
Finished
۱۸:۳۵
Chacarita Juniors
۰
۱
Quilmes Atletico Club
inprogress
۲۰:۴۰
Brown de Adrogue
۰
۱
Almagro
inprogress
۲۱:۳۰
CA Estudiantes Caseros
۱
۰
Talleres Remedios Escalada
inprogress
۲۱:۳۰
Gimnasia Mendoza
۰
۰
Atletico de Rafaela
inprogress
۲۱:۳۰
CA All Boys
-
-
Club Atletico Alvarado
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Temperley
-
-
CA Defensores de Belgrano
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Iceland U19 League
Vikingur Reykjavik U19
۱
۲
KA/Dalvik/Reynir U19
Finished
۱۸:۳۰
HK/Ymir U19
۳
۳
Breidablik/Augn/Smari U19
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Vitoria ES
۰
۰
Rio Branco ES
inprogress
۲۱:۳۰
Desportivo Ferroviaria
-
-
Porto Vitoria
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Mali League Women
AS Police Bamako (W)
۰
۰
AS Mande (W)
Finished
۱۹:۳۰
Amazones C5 (W)
۲
۰
USFAS (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Hakoah Sydney City East
۴
۰
Nepean FC
Finished
۱۰:۰۰
Central Coast United
۶
۰
Camden Tigers SC
Finished
۱۰:۳۰
Hawkesbury City SC
۱
۳
Western Rage FC
Finished
۱۱:۰۰
SD Raiders FC
۵
۰
Blacktown Spartans
Finished
۱۲:۳۰
Sydney University SFC
۱
۲
Parramatta FC
Finished
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers FC
۳
۱
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Northern Tigers
۴
۲
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۰۰
Canterbury Bankstown FC
۰
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ryde Magic
۱
۴
Fraser Park
Finished
۱۱:۰۰
Rydalmere Lions
۱
۱
Bankstown City Lions
Finished
۱۰:۳۰
Bulls FC Academy
۲
۱
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۲:۳۰
South Coast Flame FC
۰
۵
Mounties Wanderers
Finished
۱۲:۳۰
Macarthur Rams
۲
۴
UNSW FC
Finished
۱۲:۳۰
Hurstville ZFC
۳
۱
Prospect United FC
Finished
۱۲:۳۰
Inner West Hawks
۱
۳
Bankstown United FC
Finished
۱۲:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FC Shakhter Karagandy
۰
۰
Zhetysu Taldykorgan
Finished
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۲
۱
Elimai FC
Finished
۱۸:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۲
۱
Yelimay Semey
Finished
۱۸:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Monaro Panthers U23
۰
۱
Yoogali SC U23
Finished
۰۹:۰۰
Canberra Olympic U23
۰
۴
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۶:۰۰
  Australia South Australia State League 1
Salisbury United
۳
۱
Cumberland United
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Vipers
۱
۶
Playford Patriots
Finished
۰۹:۳۰
West Adelaide
۲
۱
Sturt Lions
Finished
۰۹:۰۰
Western Strikers SC
۲
۳
Adelaide Cobras
Finished
۰۹:۰۰
Fulham United FC
۳
۰
Adelaide Victory
Finished
۰۹:۰۰
  Canada Premier League
Vancouver Langley FC
۰
۳
Atletico Ottawa
Finished
۰۵:۳۰
  Malawi Super League
Creck SC
۱
۰
Bangwe All Star
Finished
۱۶:۰۰
Mighty Wanderers
۱
۲
Moyale Barracks
Finished
۱۶:۰۰
Karonga United
۳
۰
FOMO FC
Finished
۱۶:۰۰
Mighty Tigers
۲
۳
MAFCO
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
America MG U20
۲
۳
Cruzeiro EC U20
Finished
۱۶:۳۰
Contagem U20
۴
۱
Ipatinga FC U20
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Copa Paulista
EC Sao Bernardo
۰
۱
Oeste Itapolis
Finished
۱۶:۳۰
Uniao Sao Joao
۰
۰
Rio Claro SP
inprogress
۲۱:۳۰
Capivariano SP
۰
۰
Red Bull Bragantino II
inprogress
۲۱:۳۰
Comercial SP
۱
۱
Monte Azul SP
inprogress
۲۱:۳۰
Uniao Suzano Ac Sp
۰
۱
Juventus SP
inprogress
۲۱:۳۰
Gremio Prudente
-
-
Atletico Votuporanguense SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Primavera SP
۰
۰
EC Sao Bento
inprogress
۲۱:۳۰
AD São Caetano do Sul
۰
۰
Portuguesa Desportos
inprogress
۲۱:۳۰
GD Saocarlense
-
-
EC XV de Novembro (Piracicaba)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Lysekloster
۱
۰
Oern-Horten
Finished
۱۶:۳۰
Notodden FK
۰
۱
FK Arendal
Finished
۱۶:۳۰
IL Hodd Ulsteinvik
۱
۰
FK Eik Tonsberg
Finished
۱۶:۳۰
Kvik Halden FK
۲
۳
Flekkeroy IL
Finished
۱۷:۳۰
  Uruguay Segunda B Nacional
Sportivo Bella Italia
۰
۱
Paysandu FC
inprogress
۲۱:۳۰
Huracan F.C.
۰
۱
Palermo Rocha FC
inprogress
۲۱:۳۰
CD Parque del Plata
۰
۱
Club Atletico Artigas
inprogress
۲۱:۳۰
CA Bella Vista
۱
۱
Central Espanol FC
Finished
۱۷:۳۰
CA Lito
۰
۰
Canadian SC
inprogress
۲۱:۳۰
CA Basanez
۰
۳
Villa Teresa
Finished
۱۶:۳۰
Salus
۲
۲
Villa Espanola
Finished
۱۷:۳۰
Deportivo Colonia
۱
۱
Potencia
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Independiente Chivilcoy
-
-
9 de Julio Rafaela
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Bhutan Premier League
BFF Academy U19
۰
۵
Paro FC
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Cearense U20
Juventus CE U20
۰
۱
Sao Gerardo U20
inprogress
۲۱:۳۰
Floresta EC U20
۰
۰
Itarema U20
inprogress
۲۱:۳۰
Fortaleza EC U20
۱
۰
Caucaia EC CE U20
inprogress
۲۱:۳۰
Alianca CE U20
۰
۰
CEFAT Tirol U20
inprogress
۲۱:۳۰
АЕ Tiradentes U20
۰
۱
Ceara U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Alagoano U20
CRB U20
۴
۰
Grota do Facao U20
inprogress
۲۱:۳۰
CS Alagoano U20
۰
۱
Independente Atalaia U20
Finished
۱۶:۰۰
  Norway 3. Division avd. 1
Floro SK
۵
۱
Loddefjord
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Ykkonen
FC Jazz Pori
۳
۱
OLS
Finished
۱۶:۳۰
PK Keski-Uusimaa
۴
۵
KPV Kokkola
Finished
۱۶:۳۰
  Macao Elite League
CDF Benfica
۳
۰
Cheng Fung
Finished
۱۴:۳۰
Chao Pak Kei (CPK)
۴
۲
Hang Sai
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Brisbane Strikers U23
۵
۱
Mitchelton U23
Finished
۰۹:۱۵
Ipswich FC U23
۳
۳
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۰۹:۱۵
Capalaba U23
۳
۳
Broadbeach United U23
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Malvern City
۲
۰
Old Scotch
Finished
۰۸:۳۰
Brandon Park
۱
۲
Eltham Redbacks
Finished
۰۸:۳۰
  Vietnam Women National Championship
Ha Noi (W)
۰
۰
Phong Phu Ha Nam (W)
Finished
۱۳:۰۰
Than Khoang San Viet Nam (W)
۲
۰
Ha Noi II (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Darwin Olympic
۶
۱
Port Darwin FC
Finished
۱۰:۰۰
Mindil Aces
۴
۳
Casuarina FC
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Victoria Premier League 2
Nunawading City
۳
۴
Essendon Royals
Finished
۱۱:۰۰
FC Melbourne Serbia
۴
۰
Box Hill United
Finished
۱۱:۴۵
Boroondara Carey Eagles
۶
۲
Beaumaris
Finished
۰۸:۳۰
Doveton
۰
۰
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Tasmania Championship
Taroona
۹
۱
Glenorchy Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Ireland U20 League
Cork City U20
۳
۱
Shamrock Rovers U20
Finished
۱۶:۳۰
Derry City U20
۳
۰
Finn Harps U20
Finished
۱۶:۳۰
  Peru Reserve League
Sport Huancayo Reserves
۴
۱
Deportivo Garcilaso Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Cusco FC Reserves
۱
۶
Sporting Cristal Reserves
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Paulista Serie B
Manthiqueira SP U23
۱
۰
Inter Bebedouro SP U23
inprogress
۲۱:۳۰
Maua SP U23
۰
۰
Tupa U23
inprogress
۲۱:۳۰
Colorado Caieiras SP U23
۰
۰
Mauaense SP U23
inprogress
۲۱:۳۰
Aracatuba U23
۰
۰
Sao Carlos FC U23
inprogress
۲۱:۳۰
  Ireland National League Women
Sligo Rovers (W)
-
-
Shelbourne (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Cork City (W)
-
-
Bohemians Dublin (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۵
DLR Waves (W)
۰
۲
Treaty United FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Wexford Youths (W)
-
-
Athlone Town (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Club Lujan
۱
۰
JJ Urquiza
inprogress
۲۱:۳۰
CA Lugano
۰
۰
Victoriano Arenas
inprogress
۲۱:۳۰
Central Cordoba de Rosario
۰
۰
Deportivo Espanol
inprogress
۲۱:۳۰
Puerto Nuevo
۰
۰
Centro Espanyol
inprogress
۲۱:۳۰
CA Ituzaingo
۰
۰
Real Pilar
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Primera A Women
Social Atletico Television (W)
۱
۰
UAI Urquiza (W)
inprogress
۲۱:۳۰
CA Estudiantes Caseros (W)
۳
۳
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Adelaide Comets Reserves (W)
۷
۰
West Adelaide Reserves (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Colombia Regional League
Rojo FC
۰
۰
Color Esperanza
inprogress
۲۰:۳۰
Real Santuario
۱
۳
CD Sol de Oriente
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Mineiro 2
SC Aymores
۰
۰
Mamore
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Deportivo Armenio
۰
۰
CA Los Andes
inprogress
۲۱:۳۰
CS Dock Sud
۰
۱
San Martin De Burzaco
inprogress
۲۱:۳۰
  Peru Liga 2
Juan Pablo II College
۰
۰
Molinos El Pirata
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany Landespokal
DJK Don Bosco Bamberg
۳
۱
TSV Abtswind
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Regional League
Defensores Puerto Vilelas
-
-
CA Juventud de Puerto Tirol
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
San Martin Margarita Belen
-
-
CA Regional de Resistencia
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Russia FNL
Arsenal Tula
۱
۰
FK Chernomorets Novorossiysk
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
IF Fram Larvik
۴
۴
IL Brodd
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Caroline Springs George Cross U23
۰
۴
Preston Lions U23
Finished
۰۸:۴۵
Langwarrin U23
۲
۳
Bulleen Lions U23
Finished
۰۶:۰۰
Eastern Lions U23
۳
۱
Kingston City U23
Finished
۰۶:۰۰
North Geelong U23
۰
۰
Bentleigh Greens U23
Finished
۰۶:۱۵
  Finland Kolmonen
Saaripotku
۴
۲
KPV Akatemia
Finished
۱۴:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs FC
۲
۱
Greenfuel FC
Finished
۱۶:۳۰
  Iceland 3. Deild
FC Arbaer
۱
۰
Vaengir Jupiters
Finished
۱۷:۳۰
Kari Akranes
۱
۱
Vidir Gardur
Finished
۱۷:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
۴
۰
Skra Czstochowa (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
Universitario de Sucre
۳
۱
CD Aleman
Finished
۱۸:۳۰
CD Torre Fuerte
۰
۵
Ciudad Nueva Santa Cruz
Finished
۱۷:۳۰
  Latvia 3. Liga
AC Jules Verne
۳
۲
ASK Kadaga
Finished
۱۹:۳۰
  Chile Primera B
Deportes Temuco
-
-
San Marcos de Arica
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Goiano 2
Associacao Esportiva Evangelica
-
-
Inhumas Esporte Clube
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Campeonato Pernambucano A2
Ibis SC
۰
۰
Ypiranga PE
inprogress
۲۱:۳۰
  Uruguay Amateur Cup
CA Universitario Salto
۰
۰
Estudiantil Sanducero FC
inprogress
۲۱:۳۰
Lavalleja de Minas
۰
۰
Melo Wanderers
inprogress
۲۱:۳۰
  Philippines PFL
Manila Montet
۲
۸
Manila Digger FC
Finished
۱۰:۳۰
Maharlika
۲
۹
United City FC
Finished
۱۳:۱۵
Kaya FC
۳
۰
Loyola FC
Finished
۱۶:۰۰
  India Calcutta Premier Division
Mohun Bagan Super Giant
۱
۲
SC East Bengal II
Finished
۱۳:۱۵
  Ethiopia Premier League Women
Lideta Sub City (W)
۲
۱
Adama Ketema (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Belarus Cup
FC Lida
۰
۲
FC Vitebsk
Finished
۱۵:۳۰
Bumprom
۰
۶
Slavia Mozyr
Finished
۱۸:۳۰
  Paraguay Tercera Division
CS Limpeno
۱
۲
29 de Septiembre
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Brusque U20
۰
۰
Figueirense U20
inprogress
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید